Koncert zespołu Tabu

Muzyczna gwiazda festiwalu.

Tabu to śląski zespół, który powstał w 2003 roku. Przez ponad 15 lat działalności krystalizował się jego skład, jak i styl muzyczny. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.

Ponad tysiąc zagranych koncertów i niezliczona ilość przejechanych kilometrów spowodowały, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa.

Zespół ma na swoim koncie pięć studyjnych albumów oraz płytę koncertową z “Przystanku Woodstock 2014”. Kapela jest współorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae – “Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi” w Wodzisławiu Śląskim.

Aktualny skład: Rafał Karwot – śpiew, Marcin Suchy – gitara, śpiew Kamil Machulec – gitara, Łukasz Kulikowski – bas, Marcin Kisiel – perkusja, Adrian Burczy – instr. klawiszowe, Marcin Nyrek – puzon, Kacper Skoneczny – trąbka, Radosław Drobczyk – saksofon, Bartosz Oleś – inżynier dźwięku.

W zamku zespół wystąpi w sobotę, 17 września o 20:30.
Koncert biletowany.

Zdjęcia z archiwum zespołu